Beyoğlu Halı Yıkama


TAKSİM Halı Yıkama Nasıl Mı Yıkıyor?


  • HALI YIKAMA

Halılarınız Fabrikamıza Ulaştığı An İlk Olarak Halı İpliğine Cinslerine Göre Kategorilendirip Yıkama Öncesi Hav Kıl Tüy Toz vb Etkenlerden Arındırılmak Üzere Toz Alma Ünitesine Alınır. Toz Alma Ünitesinden Hemen Sonra Ön ve Ana Yıkama İşlemine Alınır ve Yıkama Sonrası Kontrol Masasına Alınır Kontrol Masasından Geçen Halılar Özel İzole Edilmiş Kurutma Odalarında Kurutulmak Üzere Askıya Alınır.

Not: Kontrolden Geçmeyen Halılar Ücretsiz Tekrar Yıkama İşlemine Alınır!


  • KOLTUK YIKAMA

Koltuklarınızı Kimyasal İçermeyen Doğal Ürünler Kullanarak Yüksek Emiş Vakum Gücüne Sahip Son Teknoloji Makineler İle Kir Leke vb. Etkenlerden Eser Kalmayacak, Profesyonel ve Uzman Bir Şekilde Yıkama İşlemi Gerçekleşir.

Not: Lütfen Randevu Almayı Unutmayın!


  • YORGAN BATTANİYE YIKAMA!

Yorgan ve Battaniyelerinizi Fabrikamızda Yüksek Devirli Endüstriyel Makineler İle Hijyen Koşullarına Uygun Ortamda Tek Tek Yıkıyor ve Yine Hijyen Koşullarına Uygun Kurutma Odalarında Kurutmaktayız!


  • STOR PERDE YIKAMA

Stor ve Zebra Perdelerinizi Özel Işıklandırma Sayesinde Leke Kontrolü Sonrası Hijyen Ortamda Özel İlaçlama Sonrası Yıkama Ünitesine Alınır ve Ardından Kurutma Odalarında Kurutulmak Üzere Askıya Alınır!


İLETİŞİM FORMU

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.